Paprastas paslaugų užsakymas telefonu. Skambinkite tiesiogiai mūsų operatoriams ir užsakykite pageidaujamą paslaugą. Garantuojame, kad būdami savo srities profesionalais, atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus, susijusius su keleivių, krovinių ir automobilių pervežimu Didžiojoje Britanijoje. Jei skambinate iš Lietuvos: Jūsų patogumui - lietuviškas telefono numeris.
 
Patogus paslaugų užsakymas internetu 24 val. per parą.  Naudokitės paprasta ir aiškia užsakymo sistema tiesiog čia. Jums reikia tik pasirinkti norimą paslaugą ir nurodyti išvykimo ar atvykimo adresą bei pageidaujamą uostą. Nepamirškite nurodyti uosto pavadinimo.  Gavus Jūsų užsakymą, mūsų operatoriai susisieks su Jums ir patvirtins jį.


Keleivių pasitikimas oro uoste
Pasitiksime Jus ir Jūsų draugus ar artimuosius Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton ar London City oro uostuose. Sutartoje vietoje Jūsų lauks vairuotojas, kuris pasirūpins ir Jūsų, ir Jūsų bagažo saugiu pervežimu į nurodytą vietą Didžiojoje Britanijoje. 


Pristatymas į oro uostą
Atvažiuosime Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku ir nuvešime Jus ir Jūsų draugus ar artimuosius į Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton ar London City oro uostus. Garantuojame, kad pasirinktą oro uostą pasieksite laiku ir sėkmingai užsiregistruosite skrydžiui.


Pasitikimas jūrų uoste
Pasitiksime Jus ir Jūsų draugus ar artimuosius Dover, Harwich ar Southampton jūrų uostuose. Sutartoje vietoje Jūsų lauks vairuotojas, kuris pasirūpins ir Jūsų, ir Jūsų bagažo saugiu pervežimu į nurodytą vietą Didžiojoje Britanijoje. 


Pristatymas į jūrų uostą
Atvažiuosime Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku ir nuvešime Jus ir Jūsų draugus ar artimuosius į Dover, Harwich ar Southampton jūrų uostus. Garantuojame, kad pasirinktą jūrų uostą pasieksite laiku. 


Keleivių pervežimas Didžiojoje Britanijoje
Atvažiuosime Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku ir nuvešime Jus ir Jūsų draugus ar artimuosius į nurodytą vietą Didžiojoje Britanijoje. Jums nereikės rūpintis trumpiausio maršruto paieška ar jaustis pavargusiam nuo ilgo sėdėjimo prie vairo. 


Ekskursijos, transportas iškilmėms
Padėsime suplanuoti nepamirštamą ekskursiją automobiliu ir patirti neišdildomų įspūdžių vienoje gražiausių Europos valstybių. Patarsime, kaip suplanuoti optimalų maršrutą ekskursijai, sugaištant kuo mažiau laiko kelionėje ir pamatant kuo daugiau akiai mielų vaizdų. Tik nepamirškite pasiimti fotoaparato!

Suteiksime prabangius mikroautobusus ir lengvuosius automobilius Jūsų vestuvėms, krikštynoms ar kitoms iškilmėms, o solidžiai atrodantys vairuotojai pasirūpins Jūsų ir Jūsų svečių saugiu pervežimu.